مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه معیار، حرکت در چارچوب قوانین است گفت: ۳۰۰ واحد صنفی بالای ۶۰ درصد در همدان پیشرفت فیزیکی دارند. به گزارش عرصه اقتصاد، احمد شانیان اظهار کرد: مردم با سلایق مختلف در مجلس و انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده و دشمنان را ناامید کردند که نقش […]

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه معیار، حرکت در چارچوب قوانین است گفت: ۳۰۰ واحد صنفی بالای ۶۰ درصد در همدان پیشرفت فیزیکی دارند.
به گزارش عرصه اقتصاد، احمد شانیان اظهار کرد: مردم با سلایق مختلف در مجلس و انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده و دشمنان را ناامید کردند که نقش بازاریان در این حوزه بسیار موثر است.
وی با بیان اینکه بازاریان همواره پای کار اسلام انقلاب و پای دستگاه امام حسین(ع) بودند، افزود: بازار هرگز منفعل نبوده و بی‌تفاوت نیست به طوری که همواره ورود موثر و مفید داشتند بنابراین باید قدر آنها را دانست و مشکلاتشان را برطرف کرد.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان خاطرنشان کرد: همواره تعامل و گفت و گوی خوبی بین دولت و بازار در همدان برقرار بوده است.
وی همچنین تصریح کرد: همه باید بخواهیم تا شاهد تحول و پیشرفت بیشتری باشیم.
شانیان با بیان اینکه معیار و فصل‌الخطاب حرکت در چارچوب قوانین است، گفت: ۳۰۰ واحد صنفی بالای ۶۰ درصد در همدان پیشرفت فیزیکی دارند.
  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل صمت همدان