فرماندار همدان در جلسه شورای ترافیک شهرستان همدان با بیان اینکه پیش از این ۴۸ نقطه حادثه خیز ترافیکی در سطح شهر همدان شناسایی شده بود، اظهار کرد: به همت شهرداری و پلیس راهور ۲۴ نقطه از این موارد اصلاح شد. مسلم مخفی با قدردانی از اقدامات خوب شهرداری همدان در حوزه ترافیکی افزود: شاهد […]

فرماندار همدان در جلسه شورای ترافیک شهرستان همدان با بیان اینکه پیش از این ۴۸ نقطه حادثه خیز ترافیکی در سطح شهر همدان شناسایی شده بود، اظهار کرد: به همت شهرداری و پلیس راهور ۲۴ نقطه از این موارد اصلاح شد.

مسلم مخفی با قدردانی از اقدامات خوب شهرداری همدان در حوزه ترافیکی افزود: شاهد کاهش تصادفات خسارتی و جرحی در شهرستان همدان هستیم.

وی گفت: در سطح برون شهری نیز ۱۵ نقطه حادثه خیز وجود دارد که از این تعداد ۷ نقطه ایمن‌سازی شده و ۸ نقطه دیگر در دست اصلاح است.

فرماندار همدان تأکید کرد: همه دستگاه‌ها باید در بحث مدیریت ترافیک شهر همدان پلیس را کمک کنند، از جمله این موارد جانمایی مدارس غیرانتفاعی در برخی معابر است که مشکل پ‌ساز شده، لذا ضمن همکاری و کمک به آموزش و پرورش باید این موارد نیز اصلاح شود.

وی یادآور شد: افزایش روشنایی در سطح معابر و نیز نصب سرعت‌کاه که نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارد در سطح شهر همدان در حال اجرا است.

  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : خبرنگار اجتماعی