معاون حمل و نقل اداره‌ کل راهداری و حمل‌‌و‌نقل جاده‌ای استان همدان از آمادگی این اداره کل برای دریافت نظرات، انتقادات، پیشنهادات و شکایات مسافران خبر داد. به گزارش عرصه اقتصاد، محمد سرگزی با بیان اینکه نظرات، انتقادات، پیشنهادات و شکایات مسافران را به دیده منت می پذیریم،اظهار کرد: به دلیل اهمیت بالای موضوع و […]

معاون حمل و نقل اداره‌ کل راهداری و حمل‌‌و‌نقل جاده‌ای استان همدان از آمادگی این اداره کل برای دریافت نظرات، انتقادات، پیشنهادات و شکایات مسافران خبر داد.

به گزارش عرصه اقتصاد، محمد سرگزی با بیان اینکه نظرات، انتقادات، پیشنهادات و شکایات مسافران را به دیده منت می پذیریم،اظهار کرد: به دلیل اهمیت بالای موضوع و تکریم مسافر این اداره کل با هزینه خود برچسب‌هایی را تحت عنوان سامانه نظارت بر عملکرد راننده و ناوگان با پلاک انتظامی را چاپ و دو نسخه از آن را در اختیار تمامی شرکت‌ ها و ناوگان مسافری قرار داده است، همچنین به شهرستان ها ابلاغ شده است که این برچسب‌ها را به صورت رایگان چاپ و در اختیار شرکت ها و ناوگان خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: در این برچسب‌ها به اطلاع مسافران رسانده شده است که از چهار راه ارتباطی می توانند نظرات خود را به اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان انعکاس دهند.

سرگزی خاطرنشان کرد: عمده مسائل و مواردی که ممکن است مسافری بخواهد در مورد آن نظر، انتقاد، پیشنهاد و شکایتی را به ثبت برساند مربوط به توقف‌های طولانی غیرمجاز و یا لزوم توقف مناسب برای ادای فرایض دینی مانند توقف برای اقامه نماز و صرف افطاری و سحری می شود که البته این توقف‌ها معمولا به صورت منظم انجام می‌شود.

معاون حمل‌و‌نقل اداره‌ کل راهداری و حمل‌‌و‌نقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به اینکه سامانه و تلفن گویای ۱۴۱ آماده ثبت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات مسافران است، اظهار کرد: علاوه بر این دو مورد، مسافران عزیز می‌توانند مشکلات جاده‌ای پیش آمده در مسیر را از طریق راه‌های ارتباطی به اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان منعکس کنند.

  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : خبرنگار اجتماعی