حمیدرضا حاجی‌بابائی با ۵۸ هزار و ۳۴۹ رأی برای هفتمین دوره و عباس صوفی با ۴۷ هزار و ۹۳۴ رأی از ۲۰۶ هزار و ۵۷۶ رأی مأخوذه صحیح به عنوان دو منتخب مردم همدان و فامنین به بهارستان راه یافتند. به گزارش عرصه اقتصاد، براساس اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور در حوزه انتخابیه ملایر، حجت […]

حمیدرضا حاجی‌بابائی با ۵۸ هزار و ۳۴۹ رأی برای هفتمین دوره و عباس صوفی با ۴۷ هزار و ۹۳۴ رأی از ۲۰۶ هزار و ۵۷۶ رأی مأخوذه صحیح به عنوان دو منتخب مردم همدان و فامنین به بهارستان راه یافتند.

به گزارش عرصه اقتصاد، براساس اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور در حوزه انتخابیه ملایر، حجت الاسلام “احد آزادیخواه” با کسب ۲۲ هزار و ۸۹۷ رای به عنوان نفر اول به عنوان منتخب مردم در این حوزه انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه ملایر انتخابات بین “احمد آریایی نژاد” و “حسین احمدی” به ترتیب با ۱۶ هزار و ۶۱۲ رأی و حسین احمدی با ۱۶ هزار و ۶۸۷ رأی به مرحله دوم کشیده شد.

در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ، “فتح الله توسلی” با ۳۸ هزار و ۱۹۵ رای ماخوذه به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

همچنین “اکبررنجبرزاده” با ۱۶ هزار و ۷۰۹ کسب بیشترین آرای ماخوذه به عنوان منتخب مردم در حوزه انتخابیه اسدآباد برگزیده شد.

در حوزه انتخابیه تویسرکان “محمد مهدی مفتح” با کسب ۱۰ هزار و ۳۹۲ رای ماخوذه بار دیگر به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه نهاوند نیز “علیرضا نثاری” با ۱۸ هزار و ۴۴۶ رای ماخوذه به عنوان منتخب مردم انتخاب و حایز بیشترین آرا شد.

در حوزه انتخابیه رزن و درگزین نیز سید”ابوالحسن مصطفوی” با کسب ۱۶ هزار و ۲۸ به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه در مجلس دوازدهم شورای اسلامی انتخاب شد.

۲۹۹ نامزد از هفت حوزه انتخابیه در استان همدان برای کسب ۹ کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی رقابت کردند.

حوزه های انتخابیه همدان-فامنین و ملایر هرکدام ۲ نماینده و حوزه های انتخابیه نهاوند،اسدآباد، تویسرکان، بهار و کبودرآهنگ، رزن و درگزین نیز هرکدام دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی هستند.

  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : خبرنگار اجتماعی