مدیرکل صمت استان همدان اظهار کرد: با توجه به قرارگیری همدان به عنوان کریدور غرب کشور، ایجاد نخستین شهرک تخصصی پخش کالا در راستای توسعه و رونق تولید و تجارت از نیازهای استان همدان است. شانیان همچنین فعال نمودن انجمن صنعت پخش در سطح استان را ضروری دانست و گفت: در راستای ساماندهی و نظام […]

مدیرکل صمت استان همدان اظهار کرد: با توجه به قرارگیری همدان به عنوان کریدور غرب کشور، ایجاد نخستین شهرک تخصصی پخش کالا در راستای توسعه و رونق تولید و تجارت از نیازهای استان همدان است.

شانیان همچنین فعال نمودن انجمن صنعت پخش در سطح استان را ضروری دانست و گفت: در راستای ساماندهی و نظام مند شدن و رفع مشکلات و موانع فعالان این صنف را پشتیبانی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: راه اندازی نخستین شهرک تخصصی پخش در همدان موجب استفاده مطلوب و بهینه از ظرفیت‌های تجاری و تولیدی استان به ویژه در غرب کشور می شود و بی تردید اثرات مثبتی در زمینه صادرات و توسعه اقتصادی استان خواهد داشت.

مدیرکل صمت استان همدان با تاکید بر حمایت از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان در دولت سیزدهم گفت: با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری، دولت مردمی تلاش دارد رشد و تعالی بازار و اقتصاد را با مشارکت و همراهی مردم محقق کند.

لازم به ذکر است، مدیرکل صمت استان با همراهی دکتر بیدآبادی معاون بازرسی و نظارت این اداره کل از چند شرکت پخش در همدان بازدید کردند.

  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل صمت همدان