استاندار همدان با اشاره به استقرار یک هزار و ۳۱۳ شعبه اخذ رای در استان گفت: مردم همدان دقایق آغازین رای‌گیری در شعب اخذ رای حاضر شدند و گزارش‌ها حاکی از استقبال مردم است. به گزارش عرصه اقتصاد، علیرضا قاسمی‌فرزاد صبح امروز در شعبه مسجد شهید مدرس شهرک مدرس همدان با بیان اینکه خدا را […]

استاندار همدان با اشاره به استقرار یک هزار و ۳۱۳ شعبه اخذ رای در استان گفت: مردم همدان دقایق آغازین رای‌گیری در شعب اخذ رای حاضر شدند و گزارش‌ها حاکی از استقبال مردم است.
به گزارش عرصه اقتصاد، علیرضا قاسمی‌فرزاد صبح امروز در شعبه مسجد شهید مدرس شهرک مدرس همدان با بیان اینکه خدا را شاکریم یکبار دیگر توفیق حاصل شد تا رای خود را به صندوق بیندازیم اظهار کرد: یک‌هزار و ۳۱۳ شعبه اخذ رای در استان شامل ۹۷۲ شعبه شهری و ۳۴۱ شعبه روستایی آمادگی اخذ رای مردم را دارند.
وی با بیان اینکه از ساعت ۸ صبح با دستور وزیر کشور فرآیند رای‌گیری آغاز شده است، افزود: مقام معظم رهبری نیز به مانند همیشه راس ساعت ۸ رای خود را به صندوق انداختند.
استاندار همدان با تاکید بر اینکه در سطح استان آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات وجود دارد تصریح کرد: با همکاری شواری تامین و دستگاه‌های نظامی امنیتی و انتظامی امنیت انتخابات به خوبی فراهم شده است.
وی ادامه داد: خبرنگاران و صدا و سیما تصاویر بسیار زیبایی را از نقش آفرینی مردم ثبت می‌کنند و شاهد هستیم که حماسه دیگری با حضور پرشور در حال رقم خوردن است.
قاسمی‌فرزاد خاطرنشان کرد: از اوایل روز شاهد حضور مردم هستیم و گزارش‌ها خبر از استقبال پرشور از انتخابات می‌دهد.
  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : خبرنگار اجتماعی