فرماندار همدان گفت: در حوزه انتخابیه شهرستان همدان و فامنین ۳۲۰ شعبه اخذ رای کار جمع آوری آرا مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را انجام خواهند داد. به گزارش عرصه اقتصاد، مسلم مخفی با بيان اينکه پس از شهادت رئیس جمهور عزیز با توجه به ماده ۱۳۱ قانون اساسی و با اعلام وزارت کشور […]

فرماندار همدان گفت: در حوزه انتخابیه شهرستان همدان و فامنین ۳۲۰ شعبه اخذ رای کار جمع آوری آرا مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را انجام خواهند داد.

به گزارش عرصه اقتصاد، مسلم مخفی با بيان اينکه پس از شهادت رئیس جمهور عزیز با توجه به ماده ۱۳۱ قانون اساسی و با اعلام وزارت کشور بلافاصله ستاد اجرایی انتخابات شهرستان همدان تشکیل شد اظهار کرد: ستاد انتخابات شهرستان همدان نیز در قالب ۱۳ کمیته کار خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه انتخابیه شهرستان همدان و فامنین ۳۲۰ شعبه کار جمع‌آوری آرا مردم در انتخابات ریاست‌ جمهوری را انجام خواهند داد افزود: بیش از ۵ هزار نفر فرآیند اجرا، نظارت و امنیت انتخابات را عهده.دار هستند.

فرماندار همدان با تاکید بر اینکه هماهنگی خوبی بین فرمانداری، هیات اجرایی و هیات نظارت وجود دارد تصریح کرد: تمام شرایط برای برگزاری انتخاباتی پرشور با رعایت چهار اصل امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت فراهم است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم همانطور که رهبر معظم انقلاب در حرم حضرت امام(ره) فرمودند، رئیس جمهوری خدمتگزار و در تراز انقلاب که رئیس جمهور شهید از خود به یادگار گذاشت توسط مردم انتخاب شود و این مسئولیت خطیر را به بهترین وجه اداره کند.

  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس