مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از آغاز پیش‌ثبت‌نام پایه هفتم مدارس شاهد از ۲۳ خردادماه خبر داد و گفت: پیش‌ثبت‌نام میان‌پایه‌ها نیز از اول مرداد است. به گزارش عرصه اقتصاد، رسول شیدایی از آغاز پیش ثبت‌نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد همدان از ۲۳ خردادماه خبر داد و اظهار کرد: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از آغاز پیش‌ثبت‌نام پایه هفتم مدارس شاهد از ۲۳ خردادماه خبر داد و گفت: پیش‌ثبت‌نام میان‌پایه‌ها نیز از اول مرداد است.

به گزارش عرصه اقتصاد، رسول شیدایی از آغاز پیش ثبت‌نام دوره اول متوسطه مدارس شاهد همدان از ۲۳ خردادماه خبر داد و اظهار کرد: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه هفتم از ۲۳ خردادماه آغاز و تا دوازدهم تیرماه انجام می‌شود.

وی بیان کرد: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد پایه پایه دهم (دوره دوم متوسطه) نیز از اول تیر تا ۲۰ تیر انجام خواهد شد و زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان در میان پایه‌های مدارس شاهد در تمام دوره‌های تحصیلی نیز از اول تا پانزدهم مردادماه است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدانبا بیان اینکه پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان به صورت الکترونیکی در کشور از طریق درگاه my.medu.ir و اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند انجام می‌شود، عنوان کرد: پس از اتمام این زمان‌بندی‌ها، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده باشند، با اطلاع‌رسانی از طریق مدرسه، برای ارائه مدارک و تکمیل ثبت‌نام مراجعه خواهند کرد بنابراین اولیا از حضور در مدرسه برای پیش ثبت‌نام خودداری کنند.

  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : خبرنگار اجتماعی