رسول شیدایی، رئیس ستاد دبیرخانه چهل و دومین جشنواره فرهنگی_هنری امید فردا در بخش هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه دانش‌آموزان کشور از آغاز داوری این دوره از جشنواره در استان همدان خبر داد. به گزارش عرصه اقتصاد، رسول شیدایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در مرحله اول بیش از هزار اثر از سراسر کشور […]

رسول شیدایی، رئیس ستاد دبیرخانه چهل و دومین جشنواره فرهنگی_هنری امید فردا در بخش هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه دانش‌آموزان کشور از آغاز داوری این دوره از جشنواره در استان همدان خبر داد.

به گزارش عرصه اقتصاد، رسول شیدایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در مرحله اول بیش از هزار اثر از سراسر کشور در بخش فیلم و هنرهای نمایشی دریافت کردیم و این آثار توسط داوران برجسته‌ استان، بررسی شد.

شیدایی تصریح کرد: بخش هنرهای نمایشی، شامل؛ نمایش صحنه‌ای، نقالی، نمایشنامه خوانی، نمایش عروسکی و نمایش خیابانی در سطح دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم در دو بخش دختران و پسران است و داوری آن از امروز چهارشنبه ۱۶ خردادماه آغاز شده است.

وی افزود: آثار ارسالی به بخش فیلم نیز در چهار گرایش پویانمایی، مستند، فیلم داستانی و نماهنگ، هفته آینده در همدان داوری می‌شوند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان همدان در پایان، خاطرنشان کرد: پنج‌نفر از برگزیدگان هر رشته در تابستان ۱۴۰۳ به همدان دعوت می‌شوند تا در اختتامیه‌ این دوره، شرکت کنند.

  • نویسنده : ش.غ
  • منبع خبر : اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان همدان